Arrangementer og workshops

Her kan du læse nærmere om de arrangementer og workshops, der afholdes hen over året hos K's Have & Interieur. Det kan være alt inden for blomster-workshops, foredrag om havedesign eller boligstyling.

Vil du sikre dig en plads, skal du gå til booking-siden og lægge arrangementet direkte i indkøbskurven. Når du vælger forsendelse, så vælg "Afhentning i butik", så der ikke beregnes fragt af din billet. Du behøver ikke at afhente billetten, men kan bare møde op til selve arrangementet, når du har modtaget din ordrebekræftelse.

 

Klik på billedet herunder og du kommer direkte til de forskellige events

 

Du er altid velkommen til at foreslå emner eller temaer til forskellige events.

 

 

Hold øje med andre arrangementer ved at følge K's Have & Interieur på instagram eller facebook.