Arrangementer og workshops

Her kan du læse nærmere om de arrangementer og workshops, der afholdes hen over året hos K's Have & Interieur. Det kan være alt inden for blomster-workshops, foredrag om havedesign eller boligstyling.

Vil du sikre dig en plads, skal du gå til booking-siden og lægge arrangementet direkte i indkøbskurven. Beløbet bliver først trukket på kursus-dagen. Når du vælger forsendelse, så vælg "Afhentning i butik", så der ikke beregnes fragt af din billet. Du behøver ikke at afhente billetten, men kan bare møde op til selve arrangementet, når du har modtaget din ordrebekræftelse.

 

Gå til booking-siden

 

Du er altid velkommen til at foreslå emner eller temaer til forskellige events.

 

 

Hold øje med andre arrangementer ved at følge K's Have & Interieur på instagram eller facebook.